נעים להכיר, אנחנו SPARK CANDY

Spark candy היא חברת ממתקים, קנדי טויס ומוצרי ימי הולדת מהמובילות בישראל.
תחת המטריה שלנו חתומים אומני הילדים המובילים בישראל: יובל המבולבל, מיקי, מיכל הקטנה, קופיקו, דוד חיים, רוי בוי, לולי ועוד.
לכל אורך הדרך הקפידה חברתנו לשמור בעקביות על שיתוף פעולה פורה עם כוכבי הילדים הערכיים והחינוכיים בישראל, ולייצג רק מותגים מובילים באיכותם ומצטיינים בקשר החם שלהם עם ילדי ישראל.

Spark candy היא חברת בת של יצרנית הצעצועים המובילה בישראל, ספארק טויס, שחרטה על דגלה ליצור ליין משחקים התפתחותיים ייחודיים לתינוקות, פעוטות וילדים, באכפתיות ובאהבה. חברת ספארק טויס מובילה את שוק הצעצועים האינטראקטיביים בארץ משנת 2008.

Spark candy הממתקים שלך – המומחיות שלנו

אנו מתמחים ביבוא מוצרי יום הולדת וממתקים ממותגים עם דמויות כוכבי הילדים האהובים והמובילים בישראל. כמו כן אנו מייבאים כלים חד-פעמיים למסיבות ימי הולדת, מפיות, מפות, בלוני הליום, בלוני גומי, זיקוקי דינור, נרות לימי הולדת, תותחי קונפטי, כרזות, בועות סבון, צעצועים, שקיות הפתעה, שקיות יצירה, הפתעות לימי הולדת, שקיות יום הולדת ועוד…

כל המוצרים שלנו מחזיקים בתווי התקנים המחמירים ביותר, וזאת כדי לשמור על היקר לנו מכול, ילדי ישראל.
אנו מפיקים תחת המותג שלנו חבילות ימי הולדת ייחודיות, המעוצבות ומותאמות לאופיו של כל אחד מכוכבי הילדים המובילים בישראל.

אנו מתמחים ביבוא ממתקים ממותגים של כוכבי הילדים בישראל, מתוצרת המפעלים המובילים באיכותם בעולם, תוך הקפדה על עיצוב ייחודי ובלעדי שלנו.

המקצועיות של חברתנו באה לידי ביטוי בהכרה לעומק של כלל תהליכי היבוא, התקנים הבינלאומיים והמקומיים, ובהקפדה על כשרות הממתקים שאנו מייבאים.

תחת המטרייה שלנו ניתן למצוא: ביצי הפתעה משוקולד, קנדי טויס, מרשמלו, סוכריות על מקל, סוכריות טופי, גומי לעיסה, סוכריות קופצות, סוכריות סודה, מגוון סוכריות גומי, חטיפים ועוד…

Why Choose Us

Free Delivery

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

Secure Payment

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

24/7 Support

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat